Ať už soukromé osoby, tak i firmy potřebují čas od času přestěhovat nástroje, dovést materiál či zajistit dopravu pro řemeslníky. Velmi přínosným pomocníkem mohou být v tomto případě dodávky. Teď asi namítnete, že si přeci nebudete kupovat dodávku, kterou využijete jednou nebo několikrát a pak vám bude jen stát v garáži či na parkovišti. Ale to ani nemusíte. Pomůže vám levná půjčovna dodávek v Ostravě, Která patří společnosti MobilityRent.

MobilityRent výhodně pro vás

MobilityRent je skvělá volba pro nejlevnější půjčení dodávky v Ostravě. Vypůjčit s zde můžete nejen dodávku, ale i mikrobus a to na krátkou či delší dobu, bonusem je velmi přijatelná cena. Dodávky lze využít ke stěhovacím účelům, pro přepravu materiálu nebo pracovních nástrojů na stavbu či zahradu nebo pro přepravu řemeslníků. Možností je celá řada.

Společnost funguje po celé republice a svým zákazníkům nabízí celou řadu výhod. Kromě již výše zmiňovaných krátkodobých či dlouhodobých pronájmů jsou to kvalitní vozidla, která jsou pravidelně servisovaná. Nabízí velké množství dodávek i mikrobusů. Havarijní pojištění je s velmi nízkou spoluúčastí. Zapůjčit si můžete také vozidlo s řidičem. Pobočka v Ostravě má otevřeno sedm dní v týdnu. Vozidlo si zde můžete zapůjčit i ve státní svátek. Využít můžete i možnost přistavění dodávky či mikrobusu na celém území naší republiky.

Novinkou je možnost vrácení zapůjčeného vozidla na jiné pobočce, než na které jste si jej vypůjčili.

V poplatku za zapůjčení je zahrnuto pojištění odpovědnosti vozidla, havarijní pojištění pro autopůjčovny na území ČR a zemí EU a dálniční poplatky platné pro naše území. Součástí půjčení je i vratná kauce.

Vozidlo si může půjčit jak osoba fyzická, tak i podnikatel. Pro jeho řízení je potřeba řidičské oprávnění skupiny B. Při zapůjčení je potřeba doložit občanský a řidičský průkaz a v případě osoby podnikající ještě živnostenský list a výpis z obchodního rejstříku. Podrobnosti o zapůjčení naleznete na stránkách MobilityRent.