Vykonáváte rizikové zaměstnání? Jste svářečem, kovářem či vykonáváte jiné zaměstnání, kde hrozí riziko zranění? Dbejte na pořízení kvalitních ochranných pracovních pomůcek, které snižují riziko zbytečného zranění.

Ochranné pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky by měly být základní výbavou pro všechny, kteří vykonávají rizikové zaměstnání. Jedná se například o kováře a svářeče. Svářečům by neměly chybět zástěry, rukávníky či kamaše, kovářům naopak nákoleníky, podložky, brašny, zápěstní řemínky či zástěry. Bez tohoto vybavení je výkon dané práce zbytečně rizikový.

Kvalita

Kvalitním výrobcem těchto ochranných pracovních pomůcek je firma Repa cz. Zabývá se výrobou nejen pracovních pomůcek, ale i pracovní obuvi. Na jejich stránkách navíc naleznete nabídku obuvi PRESTIGE, která se dnes zabývá nejen výrobou modrobílé klasiky, ale i moderních druhů obuvi.

Pracovní obuv

Pří výkonu rizikového zaměstnání je nutné dbát i na kvalitní pracovní obuv s tvrdší špičkou. Právě kvalitní obuv ochrání vaše chodidla před zbytečným zraněním. V nabídce naleznete pracovní obuv, ale i obuv pro volný čas či turistiku. Obuv s nástřikovou podešví má skvělé vlastnosti a tlumí nárazy při chůzi. Obuv je navíc vždy celokožená, tedy dobře odolná a kvalitní. Vzpomeňte jen na to, že v pracovní obuvi strávíte téměř třetinu svého života.

Volnočasová obuv

Pestrou nabídku obuvi nabízí i značka Prestige, která je zárukou kvality a vychází z mnohaletých zkušeností. Obuv Prestige je vyráběna na Zlínsku a je určena k běžnému chození, ale také sportování, volnočasové chůzi, turistice, práci a dalším aktivitám. Z nabídky si vyberou nejen dospělí, ale také děti. Nabídka je opravdu pestrá a těšit se můžete i na modernější designy a zajímavé provedení.