Vybavujete-li domácnost, nezáleží na tom, zda jde o byt nebo dům, budete řešit nejprve základní vybavení interiéru, jako je materiál podlahy, barva zdí apod. Začít je třeba podlahou, záleží jen na vás, zda máte rádi dřevo, dlažbu, vinyl, nebo cokoli jiného.

Jak obložit byt

Jakmile máte podlahu podle vašich představ, vrhněte se na stěny. Někomu vyhovuje čistě bílá, další potřebuje k životu víc barev a používá různé tapety, malbu nebo obklady. Ano i v běžném interiéru můžete fungovat s obklady, nejen v koupelně a na toaletě se vám budou skvěle vyjímat obložené stěny. Máte na výběr ze spousty různých variant, obklady mohou být velkoformátové i klasické. Velkoformátové obklady mají velkou výhodu v tom, že mají málo spár, klasických obkladů je zase nepřeberné množství barev a vzorů. Pokud ale toužíte po něčem skutečně originálním, co rozhodně nemá každý, vsaďte na mozaiku.

Mozaika – to pravé

Běžně se mozaiky používají v koupelnách a kuchyních, kde mohou oživit starší fádní obklady, nebo lze jimi překrýt ty staré a poškozené. Mozaiku ale lze použít i jinde než v koupelně a kuchyni. Mozaiky mohou být skleněné, keramické, kamenné, ale třeba také kovové. Záleží jen na vás, která z nich se bude hodit právě do vašeho interiéru. Pomocí mozaiky lze na stěně vytvořit abstraktní obraz, stačí vhodně kombinovat materiály a barvy. Oživte mozaikou vaši chodbu, vstupní prostory, skvěle se bude vyjímat i v obývacím pokoji, kde může sloužit i jako praktický a zajímavý obklad krbové vložky. Mozaiku můžete prolnout celým interiérem od kuchyně přes jídelnu až po obývací pokoj. Jde-li o spojený prostor, bude působit celistvě a sladěně. Přijďte si vybrat vhodnou mozaiku k vám domů do internetového obchodu RDkachle.cz, nebo navštivte vzorkovou prodejnu v Ostravě, kde si budete zboží moct prohlédnout na vlastní oči.