Lidé mají mnoho „důvodů“, proč si na designérem koupelen ani neuvažovat: Je to příliš drahé. Mohu vše navrhnout s pomocí Pinterestu a jiných aplikací. „Vždyť je to jen koupelna. Designér nebude poslouchat, co chci. Návrh bude dlouho trvat.“ To jsou některé z myšlenek honící se hlavou lidem, kteří touží po nové koupelně. Vizualizace koupelen není tak snadná, jak se zdá a existuje mnoho důvodů, proč využít profesionály, například oblíbení pražské studio Sofi design s.r.o.

Najmutí designéra je výhodná investice

Většina lidí přistupuje k přestavbě s ohledem na konkrétní rozpočet, což znamená, že jakékoli peníze utracené za designéra jsou peníze, které nebudete moci utratit za produkty a práci, že? Ne nutně.

Je užitečnější myslet na designéra z hlediska hodnoty místo nákladů. Nejen, že designéři nabízejí bohaté své zkušenosti, které mohou kompenzovat jejich honorář nebo vám dokonce ušetřit peníze odstraněním nákladných chyb, ale často mají vztahy s distributory produktů, které vám mohou pomoci ušetřit na všem, od vodovodních baterií po osvětlení a dlaždice.

Návrháři mohou také přidat hodnotu tím, že identifikují prvky, které nejsou potřeba, nebo nabídnou ověřené tipy, jak ušetřit peníze, aniž by museli obětovat styl nebo funkčnost. Tím se realizace koupelen stává profesionálnější.

Návrhy z internetu nejsou pro každého

Internet určitě usnadnil a zpřístupnil DIY design, ale může být obtížné a zdrcující přejít od portfolia internetové inspirace k hotovému návrhu nové koupelny snů. Profesionální designéři firmy Sofi design s.r.o. dokážou interpretovat vaše nápady, identifikovat potenciálně nekompatibilní prvky a vytvořit praktické a soudržné návrhy, které ve vás mohou zanechat pocit, že nějakým způsobem čtou vaše myšlenky.

Koupelnové studio Praha si zakládá především na přáních a potřebách klientů, designéři vás vždy nejprve vyslechnout a na základě vašich požadavků vyhotoví návrh.