Patříte mezi budoucí maminky a přemýšlíte, jak byste si období těhotenství mohli co nejvíce zpříjemnit, abyste se cítili v pohodlí a pohodě? Přinášíme vám několik tipů, díky kterým bude vaše těhotenství plné pohodlí.

Partnerská podpora

Jednou z nejdůležitějších věcí v období těhotenství je podpora od vašich blízkých, a zvláště od vašeho partnera. Právě partner je ten, kdo vám dokáže vykouzlit tu největší pohodu. Stačí, když místo vás nakoupí, uklidí, bude o vás pečovat a snášet všechny změny nálad i chutí. Pokud váš partner doposud nebyl zvyklí nakupovat či vám v domácnosti pomáhat, je vhodné se s ním domluvit na určitých pravidlech, které vám těhotenství jistě zpříjemní.

Bylinné čaje

Pohodu přináší i bylinné čaje. Jistě oceníte čaje, které uklidňují a navozují příjemný spánek, ale také čaje, které pomohou od nadýmání, které bývá během těhotenství velmi časté. Dopřejte si mátový, fenyklový, heřmánkový či anýzový čaj. Prodávají se také bylinné směsi, které podporují trávení a chrání před nadýmáním. Tyto čaje se vám budou jistě hodit i po narození vašeho miminka.

Vhodné oblečení

Pohodu vám vykouzlí také těhotenství oblečení. Věřte tomu, že těhotenská móda je tím nejlepším, co si můžete v období očekávání dopřát. Nebude vás nikde škrtit, skvěle padne, je vyrobená z příjemných materiálů a přizpůsobí se vašemu rostoucímu bříšku. Do těhotenské módy se opravdu vyplatí investovat. Pořiďte si na léto těhotenské šaty, ve kterých se budete cítit komfortně a stále budete šik.

Kvalitní matrace

Posledním tipem je pořízení kvalitní matrace a roštu. Jelikož budete během období těhotenství více odpočívat a váš nápor i po narození miminka bude opravdu velký, potřebujete kvalitní matraci, která se postará o zdraví vašich zad. I v tomto případě se vyplatí do zdraví investovat.