Surfování po internetu je nejen zábavou, ale i užitečným zdrojem informací všeho druhu. V pohodlí domova můžeme dnes virtuálně cestovat po celém světě, dozvídat se poslední novinky a zajímavosti, nebo si zahrát různé počítačové hry. Proto je internet na doma běžnou součástí života téměř ve všech domácnostech. To je ovšem jen malý výčet, k čemu internet slouží. Jenou z dalších služeb je televizní připojení přes internet, díky kterému nemusíte kupovat nový televizor nebo set top box pro příjem připravovaného přechodu na digitální vysílání televizních programů. Kromě domácností mohou tuto výhodu využít i hotely, internetové kavárny, školy a další instituce. Internet ovšem slouží i profesionálům, kteří jej využívají při své každodenní práci.

Nabídka připojení k internetu

Internet Brno nabízí zájemcům nejen jednorázové dodání internetu do jakéhokoliv místa, které si zákazník určí. Poskytuje totiž různé další benefity a také doprovodné služby související s internetovým připojením. K tomu slouží zákaznická linka, která je v provozu 24 hodin denně po celý rok, včetně sobot, nedělí a svátků. Jedná se o službu fungující pod heslem Připojto.cz, která je pro internet Brno naprostou samozřejmostí. Na prvním místě je pro tuto společnost vždy klient, kterému se snaží vyhovět ve všech jeho přáních.

Jaké formy připojení jsou nabízeny

Připojto.cz provádí připojení k internetu ve dvou variantách. Jednak je to pomocí kabelů, a jednak připojení vzduchem. Internet na doma je pro zákazníky výhodnější prostřednictvím kabeláže, jelikož pevný internet je mnohem stabilnější a spolehlivější. Nemohou jej totiž ovlivnit různé ruchy způsobené zejména klimatickými podmínkami. Kabelové připojení je navíc pro domácnosti levnější ve srovnání například s mobilním internetem. Připojení vzduchem, tedy bez drátů a kabelů je naopak výhodnější pro kanceláře, hotely, restaurace, veřejné knihovny, internetové kavárny a jiné příjemce internetu.