Není tomu tak dávno, co si většina lidí pod pojmem klidného bydlení v Praze představila vystěhování do satelitu. Naštěstí se to již postupně mění, a tak umělé vesničky v okolí Prahy nejsou jedinou možností, jak lze spokojeně bydlet. Také přímo v hlavním městě totiž najdete atraktivní lokality, kde vznikají nové bytové komplexy. Je zde jednak klid, ale také moderní občanská vybavenost. Zkrátka vše, co si od současného bydlení slibujete.

Okolí toho nabízí opravdu mnoho

Rozhodnete-li se pro bydlení v této atraktivní pražské lokalitě, již nemusíte složitě dojíždět za prací či kulturou z okolí Prahy. Máte to třeba pouhých pár kroků do kina Aero, můžete navštívit přilehlé restaurace a hospůdky. Východní část vinohrad zase nabízí široké možnosti pro nakupování. Nové byty na Praze 3 vás zaujmou také svými přilehlými možnostmi pro aktivní odpočinek a relaxaci. Určitě vás osloví lokality jako sady Na Krejcárku či Parukářka. Můžete si jít zaběhat do parku na Balkáně nebo se vydat na cyklostezku skrz vrch Vítkov.

Byty s moderním vybavením vás okouzlí

Nově vznikající bytový komplex, o kterém zde hovoříme, bude rovněž navazovat na nové městské centrum ze své západní strany. Díky tomu se rozšíří možnosti nakupování a celkově městského života. Bytový komplex Na Vackově, který tedy momentálně nabízí prodej bytů na pražském Žižkově, má k dispozici celkem 342 bytů a ateliérů. Najdete zde rovněž 5 nebytových prostor. Ve své konečné podobě bude mít komplex 5 moderních rezidenčních objektů, které jsou přilehlé ulici Malešická. Rezidenční objekty nabízejí:

  • Moderní architekturu a vybavení
  • Vysokou míru soukromí

Jedno s druhým úzce souvisí, protože právě díky moderní členité architektuře, která využívá balkónů a lodžií, zde můžete najít vysokou míru soukromí. Pokud se jedná o samotnou nabídku bytů, tak si můžete vybírat z velikostí od 1+kk do 5+kk. Byty lze v případě zájmu rezervovat a můžete využít také zvýhodněného financování.