V současné době je velký problém najít vhodné bydlení. Řešením by mohly být obytné kontejnery.

Co jsou obytné kontejnery a jaké výhody nabízejí?

Obytné kontejnery jsou vhodnou volbou pro výstavbu. Jedná se o modulární systém, který funguje jako stavebnice. Rozměry jednotlivých kontejnerů se dají přizpůsobit individuálním požadavkům.

Obytné kontejnery nabízejí celou řadu výhody. Patří mezi ně rychlá výstavba a to bez ohledu na roční období, v porovnání s klasickou výstavbou jsou potřeba nižší pořizovací náklady, systém je velmi variabilní a kvalitně vyrobený a celá stavba je dokonale mobilní. Hotovou budovu můžete demontovat a přestěhovat na jiné místo nebo ji můžete doplňovat o další moduly a to dle aktuálních potřeb.

Modulární stavby nabízejí velké množství různých variant řešených podle konkrétních požadavků a potřeb. Můžete je využít jak pro bydlení dočasné, tak i trvalé. Úpravy probíhají v moderním stylu bydlení. Technologii výroby provázejí nejnovější trendy a to jak v oblasti exteriéru, tak i interiéru. Výrobci kladou velký důraz i na energetickou úsporu. Pokud je výstavba omezena menšími rozměry pozemků, moduly se dají poskládat do několika pater nad sebou. Lze je umístit jak na pozemek rovinatý, tak i svažitý.

Na koho se obrátit?

Tyto obytné kontejnery nabízí společnost PEGAS CONTAINER, která se řadí mezi přední výrobce obytných a dalších kontejnerů a modulárních staveb. Kontejnery dodává nejen na trh u nás, ale také si je žádají trhy zahraniční. Ke svým zákazníkům přistupuje individuálně a snaží se plnit všechna jejich přání. Kromě toho sleduje technologické trendy a snaží se zdokonalovat výrobní postupy. Vždy hledá a nabízí taková řešení, která jsou kvalitní a především dokonale fungující.

Kromě kontejnerů obytných nabízí společnost i sanitární kontejnery.

Všechny materiály, které se používají pří výrobě, mají certifikaci splňující přísné normy platné v jednotlivých zemích.