Aby i vaše cesta do Chorvatska ubíhala dle vašich představ, najděte si stránky, které se věnují aktuálním informacím z oblasti dopravy. Získáte mapy, náhled na live web kamery, ale i aktuální ceny pohonných hmot. A ubytování? Nejlépe u místních, bez placení provize cestovkám.

Aktuální informace z Chorvatska

Přejete si získat čerstvé informace ze země, kam míříte? Cesta do Chorvatska vám nabízí kromě aktuálních informací také převedení znalostí do praxe – vypočítejte si své náklady na cestu a zvolte si optimální trasu do Chorvatska pomocí plánu cesty a výpočtu nákladů. Proč vyhazovat peníze do vzduchu nebo volit cestu, která je pro vás nevhodná? Vše si naplánujte v klidu vašeho domova. Získejte veškeré potřebné informace pro motoristy na jedné stránce, na cestě vás již nic nepřekvapí.

Ubytování u místních

Co se týče ubytování, Chorvatsko má širokou škálu možností. Většinou je možné využít možnost ubytování přímo na místě, to se již ale dnes příliš nedoporučuje, jelikož bývají kapacity často naplněny. Můžete však využít rezervace svého ubytování přímo u místních obyvatel, a to bez placení provize cestovním kancelářím. Ubytování Chorvatsko nabízí soukromé apartmány po celém pobřeží, komunikovat budete přímo s jejich majiteli.

Pohodová dovolená

Díky aktuálním informacím a online komunikaci s vaším ubytovatelem si můžete být jisti, že vás po cestě vůbec nic nepřekvapí. Užijte si svou zaslouženou dovolenou bez starostí a vychutnejte si každý volný den v zemi, kde Čechy mají skutečně rádi. Tyto slovanské národy mají k sobě velmi blízko, i díky tomu se s místními tak skvěle domluvíte. Už se těšíte na svou dovolenou?

Sledujte aktuální informace v dopravě a zajistěte si online ubytování přímo u místních, vaše dovolená bude skutečně bez starostí. Už se i vy letos těšíte do Chorvatska?