Pustili jste se do rekonstrukce interiéru nebo stavíte dům a přemýšlíte o podlaze, která by byla ideální? Při rekonstrukcích i zařizování domova je mnoho věcí, které je třeba zvážit a výběr podlahy je jednou z nich. Tento výběr by se neměl brát na lehkou váhu, protože podlaha tu s námi bude po mnoho let. Víte už, která pro vás bude ta pravá?

Podlaha ze dřeva

Dřevo je obecně nejpopulárnější volbou pro podlahy a hodí se do všech typů interiérů, je vhodné jak pro starší domy, tak i pro nové a vždy vypadá luxusně a na úrovni. Mnoho lidí si oblíbilo dřevo i z toho důvodu, že jde o přírodní materiál a v současné době je velmi populární volit pro interiér co nejvíce přírodních prvků. Pokud se rozhodnete pro podlahy ze dřeva, nabízí se vám opravdu mnoho možností. Ideální je obrátit se na poskytovatele na Floor-experts.sk, který vám nabídne stovky různých variant. Když se mluví o dřevě, je vám zajisté jasné, že si můžete vybírat z mnoha druhů dřeva podle stromů, ze kterých byly parkety vyrobeny. Nabízí se vám i velmi široká škála odstínů. Preferujete spíše tmavé parkety nebo světlejší? Jejich odstín můžete sladit třeba i s nábytkem, který do interiéru vybíráte, aby vše krásně ladilo. Kromě samotných barev se často řeší i vzor, tedy jak jsou parkety položené, může jít třeba o cihlový vzor, vzor rybí kosti, šestihranné položení či třeba šachovnicový vzor. Inspirujte se přímo na webu a zajisté vyberete správně.

Laminátové podlahy

Pokud disponujete moderním interiérem, skvěle do něj zapadnou podlahy z laminátu. Jde o víceúčelovou, praktickou, funkční a velmi trvanlivou podlahu. Dokonce i její instalace je velmi rychlá, snadná a nenáročná. Pokud si nejste jistí s výběrem podlahy, u laminátové prakticky nemůžete udělat chybu. Nabízí se navíc v tolika možnostech provedení, že můžete vybrat takovou, která se bude k vašemu interiéru nejlépe hodit.