Malířství Praha
Malířství Praha

Malování jakéhokoli prostoru nemusí trvat dlouho, ale vždycky jde o složitější záležitost, kterou není radno podcenit a zanedbat. Už jen v zájmu toho, že se chcete vyhnout budoucím problémům a nemalovat znova další měsíc. Naši lidé jsou v tomto ohledu týmem profesionálů, kteří s vámi projdou celým procesem od začátku do konce a postarají se o veškeré potřebné kroky a celkovou realizaci.

Malířství Praha za sebou má mnohaletou praxi v malování všech možných prostor i ploch nejrůznějšími způsoby i technikami, takže nás už nic nepřekvapí.

Prostory malé i velké, hladké i kroucené

Naše firma má rozsáhlé zkušenosti s renovací bytů, domů, hal, komerčních i výstavních prostor. Dále malujeme schodiště, zdravotní střediska, sklady a nebytové objekty nejrůznějšího rozsahu a charakteru. Všechny tyto typy lze provést i tzv. „na klíč“, tedy bez přímé účasti zadávajícího klienta. Vy se věnujete dál své práci a my tomu, co umíme.

Barvení začíná u barvy

Cílem malování interiéru nebo venkovní plochy je, aby nátěr vydržel co nejdéle a odolal všem negativním vlivům. Tedy aby se za měsíc nemuselo malovat znova, ale vydrželo to aspoň několik let.

To je přesně důvod, proč spolupráce s malířstvím Praha začíná pečlivou konzultací s klientem na místě. Zjišťujeme veškeré náležitosti, potřeby a rizikové faktory prostoru a za jakých podmínek bude následně fungovat. V závislosti na obdržených informacích pak naši lidé navrhují konkrétní techniky, postupy a typy barev, které použijeme.

Mezi možnostmi jsou omyvatelné barvy na latexovém základu, plastické nátěry pro vnitřní i vnější omítky, barvy s hliníkovým základem nebo penetrační nátěry. Jde samozřejmě jen o stručný výčet spektra našich možnosti, jak docílit co nejlepšího výsledku v každé situaci.

Servis od A do Z

Malování vyžaduje přípravu a nevyhnutelné i úklid. V zájmu co nejhladšího průběhu celého procesu malířství Praha zajišťuje ochranu nábytku i spotřebičů foliemi a dalšími materiály spolu s přesunem do bezpečného prostoru. Dále odstranění původní malby, tapet či dokonce znehodnocené omítky oškrabem.

Při nejlepší vůli se ale znečistění prostoru během samotné práce vyhnout nelze. Po dokončení vracíme všechno na místo, likvidujeme vlastní obalové folie a zajišťujeme kompletní úklid prostoru včetně hloubkového mokrého čištění koberců.