Každý podnikatel chce přes svůj web získat co největší množství zákazníků. Webové stránky mají skutečně velký potenciál, jejich prostřednictvím můžete oslovit lidi třeba z celé planety. Je třeba však to nejdůležitější a sice kvalitní propagace. Mezi 2 nejdůležitější druhy propagace patří PPC a online – seo. Níže si představíme, proč vybrat zrovna tuto propagaci.

Důležitost SEO

SEO je základním kamenem propagace, u něho je cílem, aby se váš web zobrazoval na důležitá klíčová slova na předních příčkách vyhledávání a vy jste tak dosáhli pravidelné organické návštěvnosti. SEO zabere čas a jeho výsledky nejsou rychlé, je třeba se mu věnovat celé měsíce než se efekt projeví, ale když vydržíte, stojí to za to. Je třeba dbát na ON page a OFF page faktory, respektive na obsah webu a popularitu. Obsah webu je třeba upravit tak, by byl pro vyhledávače plně validní a co se týče popularity, je třeba zvolit správnou strategii pro pravidelné budování zpětných odkazů na jiných webech přes důležitá klíčová slova.

PPC pomůže ihned

PPC reklama má na rozdíl od SEO okamžitý efekt a dokáže vám zajistit návštěvnost již během několika dnů. PPC však funguje jen tehdy, když za reklamu platíte. Zajímá vás ppc kampaň – co je to? Jde o cílený druh reklamy, která se provozuje především přes reklamní systémy vyhledávačů a následně se zobrazuje ve vyhledávání a v obsahu webů. Má nejrůznější podoby a když se udělá správně, dokáže snadno zaujmout a webu se postarat o vysokou návštěvnost. Jak u SEO, tak i u PPC platí, že by se měla propagaci věnovat kvalitní marketingová agentura, která má dostatek zkušeností a prokazatelné reference. Skvělou volbou jsou specialisté na ppcprofits.cz.