Dřevo je přírodní materiál, který je velmi příjemný. Do interiéru vnáší teplo a kousek přírody. Můžete jej použít nejen na podlahu, jako obložení nebo pro výrobu nábytku, ale i jako originální výrobky a dárky ze dřeva. Pokud se rozhodnete nějaký objednat, porozhlédněte se po e-shopu gabrielaart.cz.

Výrobky ze dřeva

E-shop se specializuje na výrobky a dárky ze dřeva. Pro jejich výrobu používá především březovou, bukovou nebo topolovou překližku o tloušťce 3-5 mm. V nabídce naleznete výrobky malých, ale i velkých rozměrů. Překližka nabízí nekonečné možnosti umělecké a řemeslné tvorby. Kromě toho má dlouhou životnost, takže předměty z ní vyrobené si svůj vzhled zachovávají po velmi dlouhou dobu. E-shop nabízí také možnost gravírování grafického motivu nebo textu s věnováním zaměřeným na konkrétní osobu.

Tipy pro vás

Na co se můžete na e-shopu těšit? Nechte se inspirovat tipy na dárky níže.

  • Dřevěné vyřezávané obrazy

Představují módní hit designu. Do interiéru vnášejí malý kousek přírody. Jsou vhodnou volbou pro každého a téměř do každého interiéru. Pokud si zvolíte variantu v přírodním provedení, bude opatřena přírodním nátěrem se včelím voskem. Problémem však není ani namoření ve vámi požadovaném odstínu. Velikost se dá přizpůsobit vašemu přání.

  • Dárkové krabice a koše

Na ně můžete nechat zapsat osobní věnování gravírovaným vzorem. Lze na ně přidat obrázek nebo text dle vašeho přání. Využije je pro zabalení dárku vašim blízkým.

  • Dřevěné krabice na víno

Těmi potěšíte milovníky kvalitních vín. Víno patří mezi dárky vhodné pro jakoukoli příležitost. Zabalte jej do originální krabice na víno a podtrhnete tak osobní vztah k obdarované osobě.

  • Dřevěné zápisníky a diáře

Dají se využít pro jakoukoli příležitost. Můžete je používat v práci nebo v soukromém životě.

  • Dřevěné vyřezávané a gravírované prostírání

Pro jeho výrobu byla použita kvalitní buková překližka, která je ošetřená tvrdým bezbarvým lakem. Může být však namořené různě barevnými mořidly.

Ať už hledáte dárky k narozeninám nebo k jiným příležitostem, na webu gabrielaart.cz je snadno naleznete.