Hledáte vhodný typ venkovního stínění, které vám poskytne účinnou ochranu před slunečními paprsky, nepřízní počasí a zajistí vám soukromí? V tom případě svoji pozornost zaměřte na screenové rolety, které mají řadu předností, jež jistě oceníte. A jaké důvody hovoří ve prospěch screenových rolet?

Odolné rolety

Screenové rolety můžete využít pro běžné i velkoformátové okna. Často nachází také využití jako boční zástěny u hliníkových či dřevěných pergol, a to k zajištění soukromí a ochraně před nepřízní počasí. Sreenové rolety jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, jež odolávají silnému větru i vyblednutí působením UV záření. Díky pořízení screenových rolet si tak budete moci užívat volný čas pod pergolou i při silném větru.

Jedinečný vzhled

Charakteristickou vlastností screenových rolet je také jejich elegantní a moderní vzhled. Rolety často působí na oknech rodinného či bytového domu jako významný architektonický prvek. Kromě toho jsou nabízeny v mnoha barevných odstínech, tak abyste je mohli skvěle sladit s fasádou svého domu. Také na nich oceníte možnost pohodlného ovládání. Ovládat je můžete pomocí ovládače či pomocí mobilní aplikace napojením na inteligentní domácnost. Samozřejmě nechybí ani manuální klika.

Nebrání výhledu ven

Jednou z posledních výhod screenových rolet je jejich průhlednost pouze z jedné strany. Screenové rolety jsou totiž vyrobeny z technické tkaniny, která je průhledná z každé strany jinak. Díky tomu vám screenové rolety nebudou bránit výhledu ven a zároveň zajistí dostatek soukromí vůči zvědavým pohledům sousedů či kolemjdoucích lidí. Mezi významné klady screenových rolet patří také snadná a rychlá instalace, která nezabere mnoho času.