Každá hospodyňka touží po tom mít okna krásně čistá. Používá k tomu celou řadu prostředků a pomocníků v domácnosti. Široký výběr nabízí značka black+decker, jejíž produkty naleznete v e-shopu blackanddecker-naradi.cz. Patří mezi ně čistič oken/aku stěrka.

Aku stěrka jako šikovný pomocník pro čistá okna

Tento malý domácí pomocník nabízí celou řadu výhod. Je opatřený čistícím pruhem, jež se vyrábí z nanovlákna. Součástí je i integrovaný nástřik čistícího prostředku. Díky sací stěrce se nestane, že vám bude odkapávat špinavá voda mimo přístroj. Snadnou změnu pracovního úkonu, který začíná nástřikem čistícího prostředku, následuje čištění pruhem z mikrovlákna a pak sání, umožňuje otočná hlava. Kapalina je odsávána ve všech polohách čističe a dokonce i v případě, že je dnem vzhůru. Objem odsáté kapaliny se pohybuje až kolem 100 ml. Díky průhlednému zásobníku na špinavou vodu máte dokonalou kontrolu o jeho naplnění a tím pádem i nutnosti vyprázdnění. To probíhá rychle a snadno. Postačí odklopit uzávěr na zásobníku a špinavou vodu snadno vylijete do umyvadla či výlevky. Do zásobníku můžete používat širokou škálu čistících prostředků určených pro údržbu oken.

Aku stěrku lze používat nejen pro čištění oken, ale také pro úklid dlažby, čištění zrcadle, obkladů nebo sprchového koutu.

Výhodou je i možnost používat aku stěrku v případě odsátí rozlité kapaliny v poloze horizontální a to jak na stole, tak i na podlaze nebo kuchyňské lince.

  • Možnost ovládání

Aku stěrka blackdecker patří mezi výkonné čističe oken. Je napájena akumulátorem s velmi nízkou hmotností, který lze velmi snadno vyjmout. Díky tomu lze stěrku snadno a bezpečně vyčistit. Li-Ion akumulátor vydrží nabitý po velmi dlouhou dobu. V případě, že je potřeba přístroj dobít, po celou dobu nabíjení svítí LED indikátor nabíjení.

Velkou výhodou je nízká hmotnost. Dokonalá ergonometrie umožňuje snadné používání.