Dodávky a užitkové vozy do 3,5 tuny se čas od času mohou hodit každému. Ovšem málokdo je má k dispozici, takže přichází na řadu půjčovna dodávek Praha, kde si můžete zapůjčit vozidlo za přiměřenou cenu na libovolnou dobu, ale nejméně na tři hodiny.

Vozidlo si klidně můžete rezervovat na webových stránkách společnosti, kde stačí zadat typ vozidla, dobu zapůjčení a to, jestli s vozem pojedete do zahraničí.

Dodávky jsou využitelné pro každého

Půjčovna dodávek Praha se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Ke spokojeným zákazníkům patří firmy, drobní živnostníci i soukromé osoby. Soukromníci využívají dodávky hlavně ke stěhování z jednoho místa na druhé a k převozu zakoupeného nábytku z obchodních center. Půjčovna dodávek Praha sídlí v Praze 9, ale je populární i u klientely ze širokého okolí, protože má vstřícné podmínky a přiměřené ceny za pronájem. Příznivé ceny je půjčovna dodávek Praha schopná nabídnout i díky možnosti pronájmu reklamní plochy na vozidlech.

Dlouhá otevírací doba půjčovny

Další plusové body si půjčovna dodávek Praha připisuje v tom, že má dlouhou otevírací dobu. Ta je běžně každý den v týdnu od 8 do 21 hodin, nicméně po dohodě je možné si dodávku zapůjčit v jakoukoliv denní i noční hodinu, jelikož firma nikdy nevypíná telefon. Spokojenost klientů je jednoduše na prvním místě. Ostatně spokojený klient se rád vrací.