Interiér lze zkrášlit a oživit nejrůznějším způsobem. Na stěnách můžeme mít různé bytové doplňky, ovšem nejčastěji jsou to obrazy. Nemusí to být vždy hned originály slavných malířů, jelikož i kvalitní a vkusná reprodukce může být jedinečným oživením místnosti i celého bytu.

Kde získat vhodný obraz

Nemusíte navštěvovat prodejní galerie či aukce, případně obchody s výtvarným uměním. Stačí si v pohodlí svého domova otevřít internet a vyhledat stránky e-shopu Nejlepsiobrazy.cz. Zde najdete nabídku těch nejlepších moderních obrazů vhodných do bytu, ale i do kanceláře nebo do interiérových prostor rekreační chalupy. Rovněž je to skvělá příležitost, jak pořídit krásný dárek pro své blízké nebo známé u příležitosti nějaké významné události.

Co všechno je v nabídce

Na stránkách e-shopu je natolik bohatý výběr, že si zcela určitě každý vybere podle svého zaměření , nebo si trefí do vkusu obdarovávané osoby. Celkový počet více než 180 tisíc variant obrazů je pro usnadnění orientace a přehlednost rozčleněn do 13 kategorií. Při hledání vhodného obrazu tak můžete svou pozornost zaměřit na určité téma, odpovídající Vašemu vkusu či momentální náladě. V každém kategorii je dále nabízeno sedm základních velikostí, takže si můžete vybírat nejen podle tématického zaměření, ale také podle svých prostorových možností. Rozměrů je celkem 40 a pokud si vyberete ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat po stránce umělecké i rozměrové, stačí vyplnit poptávkový formulář a stanete se majitelem moderního obrazu nebo šťastným dárcem, pro kterého je pocit štěstí z darování stejnou radostí, jako být obdarován.

Motivy

Několik desítek tisíc obrazů zahrnuje snad všechny možné motivy. V nabídce jsou motivy lidí, zvířat, krajin, květin, auto-moto, ale také netradiční motivy měst, ohně, nebo abstraktní obrazy.

Výroba obrazů

Všechny nabízené obrazy jsou vyráběny nejkvalitnějšími digitálními technologiemi tisku s vysokým rozlišením dodávajícím každému obrazu nejen kvalitu, ale i dlouholetou stálost motivu a barev. Motiv obrazů je potištěn na nepropustné plátno inkoustem bez zápachu a organických rozpouštědel, takže jsou všechny obrazy zdravotně nezávadné. Díky potištění i bočních hran získávají obrazy na zeď kompozici ve 3D efektu.