Chcete-li ochránit svůj majetek před zloději, pořiďte si GPS zabezpečení. Obvyklé je, že kvůli zabezpečení nemovitosti, auta, kola nebo ke sledování pohybu svých dětí či starších osob musíte navštívit speciální obchod. Ovšem existuje možnost, jak vše pořídit v jednom prostředí. Kompletní sortiment zabezpečovacích systémů a GPS sledování nabízí společnost 1. REX SERVICES. a.s.

O jaký sortiment se jedná?

V případě firmy 1. REX SERVICES se nejedná o žádný další obchod se zabezpečovací technikou. Firma si klade za cíl nejen prodávat nějaké speciální zařízení, ale nabízet bezpečnější a jednodušší život. Proto v jejím sortimentu najdete veškerou zabezpečovací techniku týkající se zabezpečení domů, bytů, rekreačních objektů, ale také motorových vozidel, střešních přepravních kontejnerů či jízdních kol.

Zabezpečení nemovitostí

Chcete-li, aby platilo „můj dům – můj hrad“, pořiďte si systém REXhome, který chytře propojuje funkce domovního alarmu a domácí automatizace. Toto zabezpečení vás ochrání nejen před zloději, ale také vás upozorní na únik plynu či kouře. Budete tak chráněni i před požárem nebo záplavou. REXhome umí i další věci, jako je například ovládání vjezdových či garážových vrat nebo regulování topení na dálku. Systém REXhome lze použít nejen k zabezpečení domů a bytů, ale také menších a středních firem, obchodů, skladů a dalších objektů. Důležité je, že tento systém má certifikaci pro pojišťovny, takže majitel objektu může získat slevu na pojistném.

GPS lokátory

Jsou určeny ke sledování pohybu vozidel a lodí, jelikož u těchto objektů nejsou vhodné jakékoliv zásahy do jejich elektroinstalace. Hodí se i jako sekundární jednotka pro luxusní automobily nebo ke sledování půjčených či zastavených vozidel. Nezávislé GPS lokátory jsou vhodné také pro stroje, a to od bagrů až po generátory. V neposlední řadě je lze použít na přepravní kontejnery nebo cenné zásilky. Další informace najdete na webových stránkách centra bezpečí rex.eu.