Koupelnu si můžete zařídit v nejrůznějším stylu, od retro až po moderní nadčasové relaxační místo. Opravdu skvělé luxusní sprchové systémy, koupelnové baterie a další doplňky nabízí eshop společnosti PEVA PARTNER. Pestrý výběr koupelnových produktů vám umožní vytvořit si ze své koupelny prostředí, které bude budit dojem malého wellness studia.

Sprchování můžete spojit s vodní masáží, nebo si užívat jemného sprchového deště. Hlavním znakem všech nabízených koupelnových produktů je mimořádně vysoká kvalita, moderní provedení a také netradiční efekty jako je LED podsvícení, barevné vodopády apd. Pobyt v takového skvělé koupelně se pro vás stane ne nutností k provedení očisty a hygieny, ale radostí a balzámem na tělo i duši.

Sortiment eshopu

Nejjednodušším, ovšem přesto nádherným zařízením je moderní sprchový panel na zeď. Luxusním dojmem působí zejména řada sprchových systémů. Některé z nich fungují jako vodopád a efekt zvyšuje LED osvětlení zabudované v systému. Dalším příkladem originality je sprchový systém se silným proudem nebo sprchový set s efektem příjemného tropického deště. Pohodlné ovládání umožňuje velký sprchový systém s termostatickým mixováním vody.

Vedle sprchových systémů jsou v eshopu nabízeny rovněž luxusní koupelnové baterie. Ty jsou pochopitelně členěny na umyvadlové, vanové a sprchové. Některé z nich jsou koncipovány jako úsporné, což platí například o umyvadlové automatické baterii vybavené senzorem, který reaguje na pohyb rukou. Je to ideální baterie pro toho, kdo zapomíná zavírat kohoutky. Senzorové ovládání oceníte zejména při čištění zubů, kdy nemusíte plýtvat vodou, nebo neustále manipulovat kohoutkem.

Jak nakupovat

Veškeré zboží dodává eshop na základě objednávky zákazníka přímo od výrobců. To je zárukou nízkých cen, jelikož v cenách nejsou započteny náklady na skladování ani zisk obchodníků. Doprava zboží je zdarma a zákazník má navíc záruku na bezproblémové doručení v podobě vrácení peněuz v plné výši.