Úvěr, u kterého by se nenahlíželo do registrů? Úvěr, u kterého byste nemuseli vyplňovat milion formulářů a celé vyřízení by bylo velice snadné a rychlé? Úvěr, který by toleroval záznamy v registrech nebo nízké příjmy, či u podnikatelů nízká daňová přiznání?

To je sen mnohých podnikatelů a ten se nyní stává skutečností. Už si nemusíte dělat starosti s tím, že když máte záznam, pak půjčku nikde nezískáte. Už si nemusíte dělat starosti ani s tím, že byste podnikatelský úvěr vyřizovali půl roku a neustále ztráceli čas zbytečnými schůzkami. Vše s vámi vyřídíme velice rychle, a peníze můžete mít za 24 hodin od podpisu smlouvy. Už si nemusíte dělat starosti ani s tím, že máte nízké příjmy, nebo že složitě musíte dokládat daňové přiznání. Všechna tato pravidla jsou už dávno minulostí.

Podmínky získání úvěru

Hypotéka bez registru představuje podnikatelský úvěr, který můžete získat, pokud podnikáte, máte založenou firmu nebo jste OSVČ. Nebankovní hypotéky bez registru jsou v dnešní době stejně výhodné, jako je tomu v případě běžných bankovních úvěrů.

Podobným produktem je hypotéka bez doložení příjmu, která je taktéž podnikatelským úvěrem.

Nízké úrokové sazby, žádné dokládání příjmů. Vysoké procento z odhadní částky nemovitosti až 70 %. Vyplacení financí do 24 hodin od podpisu. Ručení jakoukoliv nemovitostí. S penězi můžete vyplatit exekuce, konsolidovat půjčky, ale také platit běžné výdaje, sociální a zdravotní, daně a ostatní potřeby ve firmě. Doba splatnosti lze nastavit až na 30 let splácení. Nevadí špatné registry ani to, když zrovna nejste patřičně bonitní klient. To zkoumat nebudeme. Důležité je, abyste dokázali splácet.

Jedna opožděná splátka, nezaplacená faktura včas, nebo ještě hůře, nějaká opomenutá platba a už je záznam na světě. Pokud se těmto problémům chcete vyhnout a nechcete řešit nějaké registry, pak se obraťte na naši českou soukromou společnost.