Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám pro Vašeho manžela a ráda byste tentokrát byla o něco originálnější než předchozí léta?

Jaký vybrat dárek k narozeninám pro muže?

Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a věnujte dárek, z nějž bude mít Váš partner skutečnou radost. Dárky od Firmy na zážitky jsou netradiční již svou povahou, na rozdíl od mnoha hmotných dárků totiž nestárnou a v paměti obdarovaného zůstávají ještě dlouho po absolvování zážitku. Poukázku na dech beroucí zážitky můžete věnovat v obálce a těšit se na pozitivní reakci již při jejím rozlepení. Se zážitky od společnosti Allegria sklidíte opravdový úspěch. Vsadit můžete na aspekt zábavy, adrenalinu i odpočinku od každodenních starostí a všedních povinností. Ať už máte po svém boku vášnivého milovníka adrenalinu nebo muže, který si nenechá ujít žádnou příležitost ke sportování, zážitky od společnosti Allegria jsou tím pravým dárkem právě pro něj. Adventure golf s obědem v Tyrolské hospůdce, flyboard, jízda ve sporťácích na okruhu v Hradci Králové nebo exklusivní večeře v Žižkovské věži pro dva jsou jen stručnou ukázkou dárků pro muže. Vše toto i mnohé další lze zažít s Firmou na zážitky nejen na narozeniny.

Kam pro dárek pro učitele?

Pokud Vám schází odvaha sama zvolit jeden zážitek, můžete nechat volbu zážitku na něm samotném. Právě to umožňují univerzální dárkové poukazy od Firmy na zážitky. Univerzální dárkové poukazy www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy lze použít na jakýkoliv zážitek. Také dárky pro učitele na konci školního roku mohou mít podobu univerzálních poukazů. S Firmou na zážitky získáte jistotu, že se dárek na učitelském stole nebude několikrát opakovat, jako je tomu například u porcelánových slonů pro štěstí nebo třeba hrníčků.