Stylové a moderní bydlení, které je přitom v dosahu zeleně a zároveň v hlavním městě, to je snem řady lidí. V Praze takové parametry nabízí rezidenční projekt Malešický háj. Můžete si zde jednoduše užít všech výhod bydlení v metropoli, ale zároveň vám nabídne dostatek prostoru pro osobní pohodu a klid. V okolí se nabízejí možnosti pro relaxaci v přírodě, díky kterým budete mít dostatek soukromí pro sebe i svou rodinu.

Moderní styl bytových domů

Pokud se rozhodnete pro bydlení v tomto rezidenčním objektu, rozhodně musíte mít cit pro moderní architekturu, které je zde využito bezezbytku. Architekti tento objekt zasadili dokonale do krajiny, aby nijak nenarušoval její ráz. Je zde celkem 5 bytových domů, které nejsou vyšší než 5 podlaží. Byty v pražských Malešicích představují celkem 107 bytových jednotek, což na daném prostoru znamená mnoho soukromí. K tomu přispívá také dispoziční řešení bytů, a to už díky přítomnosti členitých prvků, kterými jsou typicky balkony, předzahrádky a terasy. Podzemní podlaží jsou zase využity pro garážová stání a sklepní kóje, takže se nemusíte obávat ani o praktickou stránku bydlení.

Byty splňující různé požadavky

Jak jsme již zmínili, všechny byty spojuje moderní design a zároveň také důraz na soukromí a propojení s přírodou. Nedaleko je Malešický les. Zároveň ale dokáží tyto byty splnit různorodé požadavky náročných klientů. Pořídíte si zde byty:

  • O rozloze od 31 m2
  • Po velké střešní penthausy do 139 m2

Díky této variabilitě se zde mohou ubytovat jak jednotlivci, dvojice, tak větší rodiny. Ve velkém střešním penthausu potom zažijete opravdové soukromí v pravém slova smyslu. Prodej bytů na Praze 10 byl zahájen už nyní, přičemž k nastěhování budou v průběhu roku 2023, kdy bude dokončena výstavba. Spolehnout se můžete u těchto bytů také na moderní dispoziční řešení interiéru, které vás obklopí dostatkem denního světla.