Při vysokém hluku se špatně spí, relaxuje i pracuje, nemůžete se soustředit a jste neustále rozptylováni. Možná už jste slyšeli o možnosti odhlučnění. Díky odhlučnění lze zabránit v šíření hluku do dalších míst. Je s tím spojená ovšem i rekonstrukce a ne každý má na ni čas a prostředky. Někdy je i rekonstrukce v určitých prostorech nepřípustná. Nabízí se však i jiná možnost, která je velmi rychlá, elegantní a nenáročná, jedná se o akustické závěsy.

Jak akustické závěsy fungují?

Jakékoliv akustické materiály se vyznačují tím že mají vysokou hustotu, která brání hluku, aby se přenesl na druhou stranu nebo je výrazně utlumen. V případě závěsů se jedná o látku s velmi vysokou gramáží, až pětkrát tak větší, než má například oblečení. Zatímco od stěn a jiných tvrdých překážek se odrazí až 90 % zvuku, od závěsů je to jen kolem 20 %. Protihlukové závěsy mohou efektivně oddělit velkou místnost tak, aby měli lidé na obou stranách bariéry klid a navzájem se neušili.

Závěsy stačí zavěsit za konzoli a kdykoliv je zatáhnout, to z nich činí skvělý systém odhlučnění, který lze kdykoliv roztáhnout nebo zase shrnout podle potřeby. Abyste si mohli akustické materiály pořídit, navštivte specializovaný eshop Akusticka-pena.cz, kde naleznete všechny potřebné akustické materiály na jednom místě a za bezkonkurenční ceny.

Samotné závěsy si zde můžete vybírat v různých provedeních a to například podle gramáže a také podle barev závěsu. Najdete zde i všechny ostatní druhy akustických materiálů, zejména mnoho druhů akustických pěn. Také jsou zde přehledné návody a ukázky realizací. Níže můžete vidět ukázku realizace odhlučnění v call centru.

 

Odhlučnění zvládnete zajisté také, sortiment eshopu je přehledně rozdělený a jednotlivé akustické materiály jsou detailně popsané, abyste měli jistotu, že nakupujete to, co potřebujete. Hluk už vás nemusí obtěžovat, můžete ho elegantně vyřešit a konečně si dopřát klid pro všechny vaše aktivity.