Žaluzie dnes nejsou žádným přepychem, ale velice potřebným doplňkem bytů, kanceláří a jiných privátních i veřejných objektů. Jejich účelem není pouze stínit interiér před ostrými slunečními paprsky, ale v zimě snižují náklady na vytápění a také snižují hlučnost pronikající do domu z rušné ulice. U venkovních žaluzií oceníte také jejich přínos z hlediska bezpečnosti. Jelikož jsou dostatečně pevné, ochrání váš majetek před zloději, pokud odjedete například na dovolenou.

Jak si pořídit stínící techniku?

Prvotřídní kvalitu nabízí společnost Sunway, která prodává žaluzie i další stínící techniku od nejlepších výrobců. Z její nabídky si můžete vybrat jak vnitřní, čili interiérové žaluzie tak žaluzie venkovní. V sortimentu jsou horizontální i vertikální žaluzie a také plisé žaluzie, které se stále více dostávají do popředí zájmu spotřebitelů. Předností plisé žaluzií je možnost stahování jak za horní, tak i za spodní profil. Navíc si můžete vybírat z bohaté nabídky látek, takže plisé žaluzie můžete barevně sladit s ostatním vybavením interiéru.

Montáž žaluzií

Společnost Sunway se zabývá nejen prodejem nejrůznější stínící techniky od nejlepších výrobců, ale také její realizací. Na rozdíl od konkurence, která se obvykle zaměřuje na objem a se zákazníkem projednává jeden pracovník cenu, druhý zaměřuje daný prostor, další pak žaluzie montuje, nabízí Sunway „full service“. Podstatou tohoto přístupu k zákazníkovi je, od samého počátku až po konečnou realizaci komunikuje se zákazníkem pouze jeden profesionálně vyškolený pracovník společnosti Sunway. Například za zaměření oken neúčtuje firma žádný poplatek.

Typy žaluzií

Venkovní žaluzie se liší podle způsobu uchycení boxu na žaluzie. Vnitřní žaluzie jsou horizontální, vertikální anebo si můžete vybrat novinku, kterou jsou látkové plisé žaluzie. Dále v nabídce Sunway najdete římské rolety nebo také japonské posuvné stěny. Interiérové žaluzie mají jednoduché ovládání a plynulou regulaci prostupu světla do místnosti. Jsou vhodné jak do moderních úsporných plastových oken, tak do dřevěných euro oken.