Policejní vyšetřovatelé, pojišťovny a také řada vykradených domácností potvrzuje, že metody, zručnost i technické pomůcky zlodějů se stále vyvíjejí. Proto je ochraně vlastního majetku třeba věnovat velkou pozornost a nepodceňovat zejména vstupní místa, kterými jsou nejčastěji okna, balkonové dveře a především hlavní domovní dveře.

Mnozí se začínají zajímat o bezpečnostní prvky a bezpečnostní dveře až po osobní zkušenosti s vykradením.

Důležitost bezpečnostních dveří

Drzost zlodějů je stále větší a neodradí je téměř nic. Dokonce se mnohdy nebojí vniknout do bytu i za bílého dne a dokonce, i když jsou majitelé doma. Proto jsou bezpečnostní dveře velice důležitou součástí ochrany majetku. Sehrávají ovšem i psychologickou roli. Pro majitele bytu znamenají větší pocit klidu a bezpečí, zloděje mohou odradit a přinutit jej, aby „zkusil štěstí“ jinde.

TIP: Články o bydlení vás inspirují

Dveře BEDEX

Kvalitní bezpečnostní dveře by měly být naprostou samozřejmostí, pokud nechcete po návratu z práce nebo z dovolené zažít nepříjemné překvapení z „vybíleného“ bytu. Rozhodně se při volbě bezpečnostních dveří nevyplatí šetřit, ale raději si pořídit spolehlivé bezpečnostní dveře, které odolají jakémukoliv násilí. Vysokou kvalitou, spolehlivostí a dokonalým zabezpečením vynikají bezpečnostní dveře BEDEX, které vyrábí firma MRB Sazovice s.r.o. Kromě bezpečnostních dveří vyrábí tato společnost také velice odolné protipožární dveře.

Záruka kvality a odolnosti

Firma garantuje vysokou kvalitu svých výrobků zejména tím, že používá pouze ty nejkvalitnější materiály. Dveřní konstrukce obsahuje pouze řádně certifikované komponenty a materiály, jelikož každé vyrobené dveře musí obstát v náročných zkouškách odolnosti, imitujících i násilné vloupání. Velká pozornost je zaměřena na zámek, což je jeden z kritických bodů každých dveří. Firma vyrábí zámky homologované k tomu, aby spolehlivě ovládaly rozvorový systém bezpečnostních dveří. Důvodem kvality a preciznosti dveří BEDEX je také prvotřídní strojní zařízení Trumpf, na kterém firma bezpečnostní dveře vyrábí.