Každá žena miluje květiny a každý muž má ve svém životě minimálně jednu ženu, které by květinou měl udělat radost. Vzhledem k tomu, že růže bývá často označována jako královna květin, bude se jako královna cítit i žena, která bude touto majestátní květinou obdarována.

Kdy a proč darovat růže?

Růže je květina, která nechybí v žádném květinářství a dokonce ji seženete i v každém ročním období. Pokud chcete květinou udělat jen radost, postačí jeden květ. Jestliže máte růže jako dárek k narozeninám, svátku či nějaké významné události, může to být třeba krabice růží od společnosti Frutiko. Růže jsou baleny do krabic různých tvarů a velikostí a můžete je nechat dopravit přímo osobě, které jsou určeny. Kromě růží můžete nechat do krabice uvázat i jiné květiny a dokonce lze nechat vytvořit i kytici čokoládovou.

Nejčastější barvou pro kytici růží je červená či růžová, ale často se darují i barvy méně obvyklé. Mezi ty rozhodně patří růže modré.

Co dalšího Frutiko nabízí?

Kromě klasické kytice vytvořené z květů si můžete objednat také kytice jedlé. Ty se vyrábějí z ovoce nebo jako náhrada za dorty.

  • Ovocné kytice

Pro jejich výrobu se využívá čerstvé ovoce. Do kytice se aranžují ananas, hroznové víno, různé druhy melounů, pomeranče, jahody, kiwi, jablka, meruňky či banány. Kytici můžete nechat doručit kurýrem v předem určený den a na konkrétní adresu.

  • Dortové kytice

Základ tvoří domácí a ručně vyráběné dortíčky, muffiny a popcaky, které se namáčejí do velmi kvalitní belgické čokolády a dozdobují ořechy, fondánem a čokoládou. Ty jsou pak aranžovány do podoby květin.

  • Čokoládové kytice

Jedná se o kytice vyráběné z čerstvého ovoce, které se namáčí do kvalitní belgické čokolády a následně je aranžováno do květinové podoby.

Vhodný dárek jak pro ženy, tak i muže. Základ tvoří koš, do něhož se aranžují různé delikatesy. Jedná se o čerstvé ovoce či zeleninu doplněné o kvalitní druhy sýrů, klobás a dobrého vína.